Upravit stránku

ISO Certifikace 9001 a 14001

Jako společnost si klademe vysoká měřítka pro kvalitu, udržitelnost výrobků a služeb, které poskytujeme. V této snaze nám významně pomáhají ISO certifikace, především ISO 9001 a ISO 14001, které považujeme za klíčové nástroje pro udržení špičkových standardů v oblasti jakosti a environmentálního managementu.

ISO 9001 - Certifikace systémů managementu kvality

Systém řízení kvality ISO 9001 je mezinárodně uznávanou normou pro řízení jakosti. Certifikace ISO 9001 poskytuje rámec pro společnosti, aby zajistily konzistentní kvalitu svých produktů a služeb.

Podniky se rozhodují pro certifikaci ISO 9001, aby prokázaly svou schopnost trvale naplňovat očekávání zákazníků a minimalizovaly rizika spojená s nesouladem produktů či služeb. Získání certifikace od renomované certifikační společnosti, jako je TÜV SÜD, posiluje důvěru zákazníků a zvyšuje prodejní potenciál podniku.

Přínosy certifikace ISO 9001 jsou mnohostranné. Organizace dosahuje významného zlepšení organizační efektivity, minimalizuje plýtvání a chyby a zvyšuje celkovou produktivitu. Proces certifikace zahrnuje důkladný audit, který posuzuje shodu skutečných činností s požadavky normy.

ISO 14001 - Certifikace systémů environmentálního managementu

ISO 14001 je norma pro systémy řízení ochrany životního prostředí, poskytující návod pro účinné řízení environmentálních aspektů činností, výrobků a služeb. Tato certifikace je zaměřena na snižování negativních dopadů firemních aktivit na životní prostředí. Tato certifikace je vhodná pro výrobce, dodavatele a poskytovatele služeb ve všech odvětvích podnikání. Implementací tohoto systému managementu organizace snižuje své environmentální dopady, odhaluje příležitosti k úsporám a snižuje odpovědnost za poškozování životního prostředí.

Získání certifikace ISO 14001 od renomované certifikační společnosti, jako je TÜV SÜD, znamená závazek k udržitelnému podnikání a společenské odpovědnosti. Kromě efektivního environmentálního managementu získá organizace také objektivní zpětnou vazbu na proces neustálého zlepšování, důvěru zákazníků a přístup k celosvětově uznávané certifikační značce.

Pro certifikaci ISO 14001 je třeba projít auditním procesem, který zahrnuje hodnocení environmentálních aspektů organizace a následné stanovení opatření k jejich minimalizaci.

Es a EU prohlášení o shodě

Jakožto výrobci jednoúčelových strojů jsme povinni dodat společně se strojem ES a EU prohlášení o shodě. K tomuto prohlášení přistupujeme nejen jako k "nutnému papíru", ale provádíme v průběhu vývoje, projekce, výroby, kompletace a oživení stroje takové kroky, abychom splnili dané požadavky a zákazníkovi dodali bezpečný a funkční stroj se všemi náležitostmi. Vyhodnocení rizik, návod na obsluhu, údržbu, bezpečnost, elektro dokumentace, pneumatické schéma, hydraulické schéma, elektro revize, evidenční štítky s rozměrovými a výkonovými parametry a další jsou pro nás samozřejmostí. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti