Upravit stránku

Výrobou a vývojem strojů – ve většině případů jednoúčelových strojů – se můžeme zabývat díky tomu, že disponujeme našimi vlastními konstruktéry. Vaše zadání podrobně analyzujeme, provedeme prohlídku Vašich prostor a zaměření samotného stroje a prostoru, kde bude v činnosti a návazných technologií. Tato zjištění a informace slouží našim konstruktérům k tolik potřebné představě o účelu stroje či výrobou strojního zařízení a umožní lépe přenést Vaše potřeby do technického výkresu.

Vaše myšlenky nás inspirují

Přesný technický výkres následně slouží pro naše profesionály ve strojní výrobě a kovovýrobě. Ti vyrobí jednotlivé součásti stroje a provedou jeho montáž a kompletaci. Po jeho odzkoušení a provedení nezbytných testů následuje transport do vaší firmy, kompletace a připojení stroje a jeho oživení.
Ani tím však naše služby nekončí. O námi vyrobené stojní díly se budeme starat a budeme pravidelně provádět servis těchto strojních dílů. Jednou z možností, jak řešit servis, je servisní smlouva, na základě které se naše společnost zavazuje k pravidelné údržbě nejen námi vyrobených a dodaných strojních dílů.

Pro výrobu jednoúčelových strojních zařízení či strojů nás neváhejte kontaktovat!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti