Upravit stránku

Provádíme profesionální svařování jakýchkoliv materiálů – plechů, nerezu i oceli. Disponujeme vybavením pro svařování metodami MIG, MAG, MMA obalovanou elektrodou a v neposlední řadě metodou TIG. S důvěrou se na nás můžete obrátit, ať už momentálně potřebujete svařit plechy nebo zkonstruovat a sestavit celou ocelovou konstrukci.

Vlastníme pět svařovacích stolů 3000x1500x200 mm, které mají na pracovní desce horizontálně a vertikálně vrtané otvory pro uchycení příslušenství. Stoly zaručují kvalitu svařování a produktivitu výroby při svařování. Svařovací stoly lze vzájemně spojit a tím vznikne dokonale rovná plocha například 3000x3000 nebo 6000x1500 mm.

Pevné a spolehlivé spojení jakýchkoliv materiálů

  • Svařování metodou TIG
    Disponujeme profesionálním vybavením pro svařování metodou TIG. Svařování metodou TIG je vhodné především pro svařování nástrojových ocelí nerezu a hliníku. Sváry provedené metodou TIG jsou pevné a naprosto spolehlivé.
  • Svařování metodou MAG/MIG
    Svařování metodou MAG a MIG jsou vhodné pro svařování nelegované a legované oceli, konstrukcí a strojních součástí a zařízení. Jedná se o svařování v ochranné atmosféře aktivního resp. inertního plynu. Svařování metodou MAG se používá především pro svařování oceli a svařování metodou MIG pro svařování oceli nerezy.
  • Svařování obalovanou elektrodou MMA
    Obloukové svařování pomocí obalené elektrody je primárně používáno pro svařování nelegovaných, nízko legovaných i vysoce legovaných materiálů v aplikační tloušťce od cca 2 do 50 mm. Technologie se využívá zejména pro svařování ocelových konstrukcí, tlakové nádoby nebo v lodním průmyslu

V případě potřeby svařování jakéhokoliv materiálu, jakoukoliv metodou a jakéhokoliv rozsahu se na nás neváhejte obrátit!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti