Upravit stránku

Jsme si vědomí dlouhodobého trendu ubývání zkušených pracovníků ve strojírenské výrobě, proto přicházíme se službami právě v oblasti servisu a údržby strojů a strojních zařízení. Touto cestou jdeme vstříc našim zákazníkům a pomůžeme vám vyřešit situaci sÚdržba strojů a strojních zařízení nedostatkem zkušeného technického a servisního personálu. Samozřejmostí je pak podpora všech moderních výrobních technologií, kterými firma ORT Nový Bydžov spol. s r.o. disponuje.

Komplexní servis od výměny ložiska až po údržbu celé výrobní linky

Díky našemu servisnímu personálu pro vás zajistíme profesionální služby v oblasti servisu a údržby vašich strojů a strojních zařízení.

Přijedeme a budeme udržovat a opatrovat vaše stroje či výrobní linky, aby byly provozuschopné a podávaly co největší výkony. Při údržbě stroje jsou samozřejmostí dodávky potřebných dílů z celého světa.

Poskytujeme také dlouhodobý outsourcing servisního personálu. Výhody dlouhodobého outsourcingu servisního personálu jsou následující:

  • Nemusíte investovat do vybavení dílen.
  • Nemusíte si pořizovat vlastní personál pro údržbu.
  • Odpadají personální náklady na mzdy a sociální odvody.
  • Neřešíte jejich zaškolení a další odborný rozvoj.

Toto vše je naše starost!

Náš zkušený a profesionální servisní personál se postará o jakýkoliv váš stroj a jeho součást. 

Pokud Vaše stroje potřebují pravidelný servis a údržbu, pak nás neváhejte kontaktovat!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti