Upravit stránku

Společnost ORT Nový Bydžov, ryze česká, soukromá společnost, vznikla v roce 1994 se zaměřením na drobnou zakázkovou výrobu v oboru kovovýroby. Vzrůstající nároky našich zákazníků zapříčinily nárůst výroby, rozšíření působnosti o další obory a nutnost doplnit výrobu o nová strojní zařízení.

Hlavní činností firmy je dnes výroba a vývoj unikátních strojních zařízení (zejména jednoúčelových strojů), montáže a stěhování strojních zařízení, včetně celých výrobních linek a v neposlední řadě obrábění, kde disponujeme moderním laserovým zařízením, CNC frézovacím centrem a soustruhem.

Každé naše strojní zařízení je unikátní. Díky týmu vysoce kvalifikovaných lidí a nadšených pro věc, kterých si velmi vážíme, si dovolíme tvrdit, že i zdánlivě nevyrobitelný stroj je navržen detail po detailu tak, aby fungoval jako celek a byl vyrobitelný.

Našim zákazníkům především optimalizujeme výrobní procesy, zaměřujeme se na přesnost procesu. Díky tomu snižujeme náklady a chybovost. Samotným pracovníkům vytváříme lepší pracovní prostředí z hlediska bezpečnosti práce, čistoty a také jim nemalou měrou ulehčujeme od námahy, která je spojená s manipulací materiálu.

Obrovské zkušenosti a know-how v oboru strojírenství garantují kvalitní servis.

Na chodu firmy, kromě pracovníků ve výrobě, se podílí i projekční a vývojové oddělení, administrativa, personální oddělení a čerstvě vybudované oddělení nákupu a sklad.

Co získáte se společností ORT Nový Bydžov, spol. s r.o.?

  • obrovské zkušenosti a know-how ve všech oborech, ve kterých podniká
  • odpovědného a spolehlivého obchodního partnera, který dodržuje dohody a dané slovo
  • termíny, které budou dodrženy
  • dodavatele se špičkovým vybavením a technologiemi
  • komplexní služby zejména pro výrobní firmy

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti