Upravit stránku

Montáže provádí tým zkušených pracovníků s kvalitním vybavením odpovídajícím montovanému zařízení. Provádíme montáže ve všech zemích světa dle požadavků zákazníka. Vyřešíme nejrůznější úlohy našich zákazníků. Dodávky provádíme "na klíč" od technické konzultace přes projekt až k realizaci, zprovoznění a následné technické a servisní podpoře zákazníka během provozu námi dodaných celků.

Pracujeme komplexně, systematicky a pečlivě.

Naše služby montáže jsou kompletní nebo rozčleněné dle požadavků zákazníka. Provádíme úpravy, opravy linek, dopravníků dle aktuálních potřeb a požadavků zákazníků. Dodáváme vzduchové komponenty a elektro-příslušenství. Vyrábíme součástky z oceli a nerezu pro strojní zařízení.
Samozřejmostí je zajištění projektů a technické dokumentace včetně potřebných revizí.

Manipulační technika

Naše firma disponuje potřebnou manipulační a dopravní technikou, kterou jsme na základě dlouholetých zkušeností pořídili do našeho vlastnictví, abychom byli schopni uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti