Upravit stránku

Vývojem strojů, ve většině případů jednoúčelových strojů, se můžeme zabývat díky tomu, že disponujeme našimi vlastními konstruktéry. Vaše zadání podrobně analyzujeme, provedeme prohlídku vašich prostor a zaměříme navazující technologie. Tato zjištění a informace slouží našim vývojářům a konstruktérům k tolik potřebné představě o účelu stroje či strojního zařízení a umožní lépe přenést vaše potřeby do modelu a posléze technického výkresu.

Naše vývojové oddělení poskytuje výrobní dokumentaci ke strojnímu zařízení a dohlédne kompletně i na celý projekt. Kontroluje přesnost a kvalitu výroby, zajišťuje návaznost na elektroinstalaci a dohlédne na správné oživení celého zařízení. Vypracuje a obstará všechny potřebné dokumenty.

Vaše myšlenky nás inspirují

Přesný technický výkres následně slouží pro naše profesionály ve strojní výrobě a kovovýrobě. Ti vyrobí jednotlivé součásti stroje a provedou jeho montáž a kompletaci. Po jeho odzkoušení a provedení nezbytných testů následuje transport přímo k vám, následná kompletace, připojení stroje a jeho oživení.

Ani tím však naše služby nekončí. O námi vyrobené stojní díly se budeme starat a budeme pravidelně provádět servis těchto dílů. Jednou z možností, jak řešit servis, je servisní smlouva, na jejímž základě se naše společnost zavazuje k pravidelné údržbě nejen námi vyrobených a dodaných strojních dílů.

Pro vývoj jednoúčelových strojních zařízení či strojů nás neváhejte kontaktovat!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti