Upravit stránku

Broušení a leštění kovů realizujeme buď jako finální povrchovou úpravu v případě nerezových materiálů, nebo provádíme broušení a leštění jako přípravu povrchu před finální povrchovou úpravou, např. před tvrdým chromováním, dekorativním chromováním nebo jinými dekorativními povrchy. Především před tvrdým chromováním se provádí broušení a leštění až tzv. „do zrcadla“.

Špičkové povrchové i předpovrchové úpravy materiálů

Broušení a leštění se využívá pro dílce, u kterých jsou kladeny vysoké nároky na jejich povrchovou úpravu a na minimální třecí odpor a vysokou otěruvzdornost. Zejména se to týká strojních dílů, po kterých se pohybují opracovávané plechy.

Provádíme také leštění a broušení běžných a ušlechtilých ocelí, bronzu a jejich slitin. Jsme schopni brousit na hrubosti dle požadavků zákazníka a leštit až do zrcadlového lesku.

Pro broušení a leštění dílců máme speciální zařízení (Schuner), se kterými jsme schopni dosahovat vysoké kvality broušení a produktivity práce.


V případě dotazů na povrchové úpravy leštěním a broušením nás neváhejte kontaktovat!

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti