Upravit stránku

Provádíme lisování dílů z plechu. Zpracováváme pozinkované plechy, hliníkové plechy, ocelové plechy a nerezové plechy. Pro lisování disponujeme excentrickými výstředníkovými lisy, na kterých provádíme nejen lisování plechů, ale také lisování kovů a vysekávání. Při lisování dokážeme pracovat se všemi dostupnými formáty a tloušťkami plechů, které máme také v základním množství na skladě.

Přesné lisování plechů a kovů

Pro lisování dílů z plechu využíváme lisovací stroje, které jsou zárukou přesné a rychlé výroby. Ve většině případů se jedná o zakázkovou výrobu dle přání konkrétního zákazníka. Vlastníme starší kvalitní lisovací stroje, které udržujeme v perfektním stavu. Jedině tak jsou zárukou přesného lisování a dodržení zadaných rozměrů.

Součástí našich komplexních služeb jsou také následné dokončovací práce na výliscích, jako jsou svařování, ohýbání, obrábění, povrchové úpravy, příp. další potřebné práce a operace.

V případě vaší potřeby lisování nás neváhejte kontaktovat!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti