Upravit stránku

Provádíme generální opravy strojů a zařízení odstraňující příčiny a následky opotřebení, havárie, účelové opravy jednotlivých konstrukčních skupin stroje nebo celých strojů, generální opravy a úpravy strojů, rekonstrukci a modernizaci zařízení včetně projekce ve 3D, elektroinstalace a vzduchových mechanismů.

Máte starší stroj nebo už dodavatel zařízení neexistuje?

Potom jsme tady my. Přijedeme, zaměříme a vyrobíme nový díl. Samozřejmostí  je kompletní  dodávka až k zákazníkovi včetně montáže a seřízení.

Ani tím však naše služby nekončí. O námi vyrobené stojní díly se budeme starat a budeme pravidelně provádět údržbu těchto strojních dílů. Jednou z možností, jak řešit údržbu a servis, je servisní smlouva, na základě které se naše společnost zavazuje k pravidelné údržbě nejen námi vyrobených a dodaných strojních dílů a strojních zařízení.

Námi vyrobené strojní díly dlouhodobě a bezpečně fungují ve strojních zařízeních a výrobních linkách v různých průmyslových odvětvích – od potravinářského průmyslu přes linky na zpracování oceli, plechů, plastů, folií až po obráběcí a tvářecí zařízení.
     

Ze starých strojů děláme téměř nové

Generální opravy strojů jsou opravy, které jsou nutné, a jejich opomenutí může způsobit provozovateli nemalé finanční úniky. Proto doporučujeme generální opravy provádět a to v předepsaných intervalech.

Obvykle se na nás obrací firmy, které provozují stroje výrobní linky, které nemají v České republice zajištěné servisní zázemí výrobce, výrobce již neexistuje nebo nemá zájem o údržbu a opravu těchto strojů.

Naše služby v oblasti generálních oprav strojů zahrnují následující kroky:

  • odpojení stroje ve vaší výrobní hale (elektrická energie,přívody technologických tekutin a surovin, pára, voda, guma, …)
  • demontáž stroje a jeho případné rozmontování na menší díly
  • naložení a doprava (odvoz do našich prostor)
  • samotné provedení generální opravy a servisních úkonů
  • doprava k zákazníkovi
  • usazení stroje, jeho montáž a kompletace
  • připojení k inženýrským sítím
  • oživení stroje a následný zkušební provoz
  • předání díla

Zajišťujeme generální opravy od menších strojů až po generální opravy výrobních linek. Samozřejmostí je zpracování dokumentace o opravě. Na přání zákazníka můžeme zajistit posouzení Strojírenským zkušebním ústavem, který po provedených zkouškách vystaví ke stroji protokol s certifikátem způsobilosti stroje.

Pokud se blíží, nebo dokonce již uplynula, doba pro generální opravu některého z vašich strojů, pak neváhejte a kontaktujte nás.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti