Upravit stránku

Strojní zařízení, technologie a výrobní linky se neobejdou bez inženýrských sítí. Mezi tyto inženýrské sítě patří kromě elektrické energie také plastové či kovové potrubní systémy, které dopraví ke stroji či výrobní lince média potřebná pro výrobu, samotný chod, zásobování surovinou nebo chlazení.

Jakákoliv média přivedeme až k vašim technologiím

Ať už jde o generální opravu, stěhování technologií nebo pravidelnou údržbu, obvykle při své práci pro vás identifikujeme potřebu přivedení nových nebo výměny současných potrubních systémů.

Tlakové potrubní systémy slouží pro přívod:

  • Kapalných médií: vody či oleje pro chlazení, guma jako surovina pro výrobu atd.
  • Plynných médií: vzduchu pro pohon pneumatických prvků nebo vákua atd.
  • Sypkých médií: granuláty a plastové granuláty jako suroviny pro výrobu

K zařazení těchto služeb do našeho portfolia nás motivovali zejména dlouhodobé zkušenosti při servisu, údržbě i stěhování strojů a výrobních linek. V těchto případech jsme se setkávali s potřebou přivedení nových nebo výměny současných potrubních systémů.

Dále provádíme připojení linek na nízkotlaké vzduchové potrubí, odtahy spalin do spalovacích center pomocí Spiro potrubí atd.

Společnost ORT Nový Bydžov má zkušenosti s návrhem a realizací potrubních systém v různých oborech a typech výroby, od potravinářské výroby přes výrobní linky na zpracování ocelí, plechů, plastů, folií až po obráběcí a tvářecí zařízení.


Pokud řešíte otázku přivedení potrubních systémů k vašim strojním zařízením nebo výrobním linkám, pak nás neváhejte kontaktovat!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti